Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

HIFU Warszawa Sulejówek i Wilanów - Yasumi

Wśród zwolenników medycyny estetycznej coraz bardziej popularny staje się niechirurgiczny zabieg, który polega na wykorzystaniu HIFU, czyli skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej intensywności. Dzięki działaniu tej nowoczesnej technologii, zabieg HIFU może napiąć, podnieść i ujędrnić skórę – bez konieczności wykonywania inwazyjnych operacji i zabiegów chirurgicznych.

Kosmetyka i medycyna – HIFU Warszawa Międzylesie, Sulejówek, Wilanów

Mało kto wie, że tak naprawdę HIFU są najczęściej stosowane w leczeniu nowotworów, ale niektórzy lekarze dowiedli, że ultradźwięki są równie skuteczne w dziedzinie medycyny estetycznej. To właśnie dzięki HIFU, dotychczasowy lifting twarzy, który wiąże się z nacięciami i zakładaniem szwów – może być prostszy i mniej problematyczny dla pacjentów. HIFU przenika głęboko w skórę, aby dostarczyć odpowiednią ilość ultradźwięków na różnych głębokościach, co znacznie pobudza proces naturalnej produkcji kolagenu. Wbrew pozorom, mechanizm działania zabiegu jest prosty. Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności (HIFU) dostarczają energię cieplną bezpośrednio do tkanki podskórnej, która dzięki takim bodźcom inicjuje procesy regeneracyjne. Dzięki stymulowaniu tworzenia się kolagenu i rozpoczęciem procesu intensywnej odbudowy, skóra staje się gładsza, ma wyrównaną powierzchnię i zostaje widocznie ujędrniona. Problem związany z postępem czasu – wiotka i opadająca skóra, może zatem być rozwiązany za pomocą HIFU. Co więcej – zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji i nie wiąże się z bólem pozabiegowym (jak w przypadku liftingu chirurgicznego).

HIFU – zabiegi na blizny i trądzik

HIFU jest również bardzo skuteczny w usuwaniu trądziku i blizn, w których ciepło ultradźwiękowe celuje w tkanki strukturalne i mięśnie celem zwiększenia produkcji kolagenu. Tworzy mikrouszkodzenia, które przyspieszają proces gojenia. Po wyleczeniu blizny potrądzikowe po prostu znikną.

HIFU Warszawa Wilanów jest również określany jako niechirurgiczny lifting lub nieinwazyjny lifting. Jest to świetny zabieg dla osób, które chcą podnieść i napiąć obszary, takie jak twarz, szyja i dekolt, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek operacji.

Zapraszamy klientów z okolic: Warszawa Wilanów, Międzylesie, Falenica, Gocław, Praga Południe, Anin, Otwock, Józefów, Sulejówek.

Wróć...

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym