Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Aneta Jarzyło – Kosmetolog
Aneta Jarzyło

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog. Swoją naukę kontynuuje w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Jej cel zawodowy to nieustanny rozwój i praca na najwyższej jakości sprzęcie. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz licznych wydarzeniach branżowych związanych z innowacjami w kosmetologii. Specjalizuje się w terapiach zabiegowych na twarz oraz ciało. Do swoich klientów podchodzi z profesjonalizmem dobierając najskuteczniejsze terapie, ponieważ zadowolenie klienta daje jej największą satysfakcję z wykonanej pracy. Kosmetologia jest jej największą pasją, a o tym, że chce zajmować się w przyszłości branżą beauty wiedziała od najmłodszych lat.

Joanna Chrustowska – Kosmetolog
Joanna Chrustowska

Kosmetolog

Natalia Dmowska – Stylistka paznokci
Natalia Dmowska

Stylistka paznokci

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie